tentam z tychtam alias dyletant

25lut/100

No i po 3campie o POIG 8.1…

Takich nudów to dawno nie słuchałem.  Najpierw jakiś kolega z jakiegoś konsorcjum doradczego produkował się o tym jak to dopomógł firmie, z której był następny prelegent zdobyć finansowanie z POIG 8.1 na ich pomysł.

Potem kolega z tejże firmy opowiedział o tym jaką to super innowacyjną aplikację ich firma realizuje w ramach tego dofinansowania (taki zdalny arkusz kalkulacyjny bez 99% funkcji arkusza kalkulacyjnego z tego co zrozumiałem). Kolega ten pokazał też zdjęcie pracowników swojej firmy. Jedno mnie zastanawia - firma innowacyjna/internetowa, a wszyscy na zdjęciu na galowo.

Następny był kolega z JakKupowac.pl, który to w zabawny sposób opowiedział o tym jak to jego firma wykorzystuje dofinansowanie. Ta cześć była bardzo fajna.

Na koniec wystąpił kolega, który to starał się za wszelką cenę zniechęcić wszystkich do POIG 8.1. Okropnie nudna była ta prezentacja i nie chodziło do końca o treść bo ta była może i ok ale treści to tam było na góra 5 minut.

Co najsmutniejsze w tym wszystkim to to, że  z POIG 8.1 jest w moim mniemaniu dokładnie tak jak myślałem już przed 3campem - trudno doszukać się innowacyjności w dofinansowywanych e-usługach.

Zakres tematyczny: IT Dodaj komentarz
Komentarze (0) Trackbacks (0)

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz


Spam protection by WP Captcha-Free

Brak trackbacków.

Strony

najnowsze komentarze

Tagi